SŁONECZNA PRZYSTAŃ - II ETAP

Mamy zaszczyt przedstawić nasz 2 etap osiedla SŁONECZNA PRZYSTAŃ: 

Jest to 11 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu w Głogowie, przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego. Powierzchnia użytkowa dwupoziomowej nieruchomości w stanie deweloperskim wynosi od 115 m2 , na działce w środkowym segmencie 250 m2, natomiast domów skrajnych 348 m2 oraz 435 m2. 

Budynki zostały zaprojektowane z myślą o rodzinie 4-5 osobowej z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń. Na parterze w części dziennej/gościnnej każdego z domów znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym, korytarz, wiatrołap, łazienka, garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz taras. Piętro stanowi strefę wypoczynku mieszkańców z 4 pokojami oraz łazienką. 

Osiedle zlokalizowane jest w malowniczej okolicy nowo powstających domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie ważne elementy infrastruktury miejskiej: szkoła, przedszkole, żłobek, kościół, sklepy, komunikacja miejska, basen oraz rodzinne centrum rekreacyjno-sportowe OK PARK. Dodatkową zaletą osiedla jest rozbudowywanie infrastruktury drogowej, tj. Łącznik pieszo-rowerowy oraz droga asfaltowa.